Loading...
Oyun alanı 2020-03-19T12:57:21+03:00
babalu_oyun_alani_1

Oyun alanının en önemli ünitesi, 1.500 metre demir kullanılarak kurulan Üç Katlı Oyun Kulesi. Aynı anda 200 çocuğun bir arada eğlendiği kulede, farklı engel ve tasarımlarla kurgulanan tüneller, top havuzları, top tabancaları ve birbirinden farklı üç kaydırak ünitesi bulunuyor. Oyun alanının hemen altında parka entegre edilen çocuklar için dört araç kapasiteli Go-Kart pisti yer alıyor.

OYUN KULESİ 1. KAT
1 Go-Kart 2 Dalgalı Kaydırak 3 Eğimli Engel
4 Yılanlar 5 Büyük Tırmanma Topları
6 Büyük Boks Topları

Then you ought to consider getting some writing help if you want to enhance your writing abilities, and if you believe that you are on the ideal track. There are many websites that will provide you valuable hints, words of wisdom, guidance, and even act as private writers to you. Listed below are a couple:

essay writing services 7 Tırmanma Ormanı
8 Kapak 9 Takoz 11 Örümcek Ağı 13 Güverte
14 Top Havuzu 15 Kapalı Spiral Kaydırak
16 Kapalı Giriş 18 Damla Kaydırak
10 Boks Torbası

Bir diğer önemli oyun ünitesi ise; Beşli Trambolin. Güvenlik için ara kısımları ağlarla kaplı bu trambolinler çocukların zeka ve denge gelişimlerine yardımcı olurken, aynı zamanda onları bedenlerinin sınırları konusunda keşfe çıkarıyor! Aktif bir oyun parkının olmazsa olması Volkanik Tırmanma Dağı, çocuklara güvenli ve son derece keyifli bir kayma deneyimi yaşatıyor. Alttan üflenen havayla çocukların birbirleriyle enerji yarışına girdikleri Zıplama Kulesi’nde ise her zaman eğlence kazanıyor.

OYUN KULESİ 2. KAT
2 Dalgalı Kaydırak 3 Eğimli Engel 4 Yılanlar
10 Boks Torbası  21 Köprü 25 Giriş
23 Yüzme Dubası 24 Basma Taşları
26 Top Dünyası 27 Top Tabancaları

babalu_oyun_alani_2
babalu_oyun_alani_3

Parkın bu maksimum eğlence kurgusunun yanında hem çocukların hem de büyüklerin her zaman keyifli vakit geçirdiği  airhockey masası bulunuyor. Parka oynamaya gelen ancak büyük oyun ünitelerinden ürkecek daha ufak yaştaki çocuklar için de 60m²’lik bir mini oyun alanı düşünüldü. Bu alanda yine minikler için kaydırak, top havuzu ve diğer keyifli oyun birimleri yer alıyor. Babalu’daki tek oyun bilgisayarı ise yine bu alanda 2 yaş ve üzeri çocukların renk ve formları anlamasına yardımcı oluyor.

OYUN KULESİ 3. KAT  
2 Dalgalı Kaydırak 3 Eğimli Engel 25 Giriş
13 Güverte 18 Damla kaydırak

babalu gokart
babalu kafe
babalu_guvenlik

BaBaLu Cafe’ de

DOĞUMGÜNÜ PARTİSİ

BaBaLu ‘da

GÜVENLİK, KALİTE VE HİJYEN

BABALU’DA ÖZEL ETKİNLİKLER

Daha fazla…
babalu maymun