Loading...
Babalu 2024-06-07T12:41:16+03:00

TÜRKİYE’ DE ÇOCUK EĞLENCE DÜNYASINA YEPYENİ BİR PENCERE

Günümüzün değişen çevresel koşulları, çocukların yoğun eğitim temposu, bilgisayar ya da televizyon başında geçirilen fazla zaman, fiziksel aktivitelerden yoksun bir nesil yetişmesine neden oluyor ve aynı zamanda çocuk-ebeveyn arasında bir çatışmayı da beraberinde getiriyor.

Babalu Aktif Eğlence Parkı, Türkiye’de var olan diğer eğlence parklarından farklı olarak, çocuklara maksimum hareket alanı sağlarken kendi enerjilerini kullanarak oyun oynayabilecekleri alternatif bir eğlence ortamı sunuyor.

1-12 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR, BABALU’DA KENDİ ENERJİLERİNİ KULLANARAK EĞLENİYOR.

Babalu, tüm yıl boyunca hava koşulları ne olursa olsun çocukları hareketli eğlenceye davet ediyor! Parkın amacı çocukların bedenlerini tümüyle kullanarak vücutlarının sınırlarını tanıma imkanını yaratmak aynı zamanda deşarj olabilmelerini sağlamak ve eğlendirmek!
Aynı anda 300 çocuğa hizmet verebilen Babalu, 3 katlı Oyun Kulesi, Mini Go-kart pisti, Beşli trambolin, Volkanik tırmanma dağı, Zıplama kulesi, Airhockey masası, daha küçük çocuklar için tasarlanan 60 m²’lik Mini bir Oyun Alanı ile çocuklarınıza unutulmaz bir deneyim sunuyor.

BABALU’DA GÜVENLİK

Çocuklar, sağlık ve güvenlik içindeler!

Babalu’ da yer alan tüm oyun birimleri, dünyanın birçok yerinde tercih edilen ve bu konuda uzman Alman Playlife firması tarafından üretildi. Birimlerin hem sağlık hem de güvenlik olmak üzere tüm kontrolleri, Avrupa standartlarında kabul edilmiş TÜV tarafından onaylanmıştır. Güvenlik, çocukların oyun heyecanını azaltmadan en öncelikli unsur olarak ele alınmıştır.

En kaliteli malzemelerden oluşan park,  alerjisi olan çocuklar için bile uygundur ve parkta hijyen standartlarına çok dikkat edilir. Parkın hijyen standartları en üst seviyededir. Babalu’ da aileler, çocuklarını oyun esnasında gözetleyerek onları cesaretlendirebilir; isterlerse de kafe alanında oturarak çocuklarını izleyebilirler.

Babalu Giriş Fiyatları :

1 Saate Kadar (Her Gün) : 320TL

Hafta İçi Sınırsız (Bayram & Tatiller Hariç) : 450 TL

Hafta Sonu & Bayram & Tatiller: 450 TL (maksimum 2 Saate Kadar)

BABALU KART

Babalu Kart’a üye olan çocuklar, oyun alanında saat sınırlaması olmadan özgürce vakit geçirebiliyor.

Kart Üyeliği: 1-12 Yaş 1 aylık üyelik: 2499 TL

babalu_guvenlik
Daha fazla…

BaBaLu Cafe’ de

DOĞUMGÜNÜ PARTİSİ

BaBaLu ‘da

GÜVENLİK, KALİTE VE HİJYEN

Daha fazla…